Зв'язатися з нами  • м.Львів, вул. Мельника 18
   ЩОДЕННО З 10:00 ДО 22:00
  • 0322880808

  Заняття з хімії, біології, Minecraft та Roblox вже у LeoLand

  • 14 Червня 2022

  З 20 червня розпочинає роботу науково-практичний простір для дітей та дорослих MakerSpace Lviv. 

  Ми хочемо дати дітям можливість поспілкуватись з однодумцями та втілити різні ідеї в життя. Простір орієнтований на здобуття, перш за все, практичних навичок з різних галузей. 

  Практичні заняття з хімії

  Сучасна лабораторія з хімії обладнана всім необхідним для безпечних експериментів. Тож якщо ваша дитина любить хімію, вона зможе закріпити теоретичні знання на практиці, адже останні три роки в дітей були дуже обмежені можливості до відвідування практичних і лабораторних робіт. Вже 20 червня ми запрошуємо всіх бажаючих на практику з хімії. Щодня, з понеділка по п’ятницю (14-17 год),  вчимо дітей “магії” – як очистити воду власноруч зробленим фільтром , чи як зробити мило, а потім ще й свічку з сірниками, виділити ефірні олії, розібрати їжу на “молекули”; ну і звісно ж в програмі “вогняна хімія”. Буде цікаво та пізнавально.

  Наукова школа

  Щотижня по суботах протягом двох годин відкриваємо дітям світ біології. Досліджуємо та розглядаємо в професійні мікроскопи все – від рослин до найпростіших. Вже з 12 років можна відчути себе справжнім біологом, який готовий до нових відкриттів.

  Літні табори

  Звісно, що і для молодших в нас є багато цікавого. Дітей з 6 до 10 років запрошуємо в денний табір з Minecraft. Щоб не сумували вдома – ми ціле літо будемо розказувати про внесок українців в світову науку, мистецтво, літературу. Щось будемо будувати в Minecraft Education Edition, щось – з Lego, щось надрукуємо на 3d-принтері, а щось змайструємо і власними руками.

  Старшим дітям (з 10 років) ми пропонуємо вивчити основи програмування на мові Lua в Roblox Studio. За тиждень ми розкажемо і про програмування, і про гейм-дизайн. А в  п’ятницю діти вже матимуть ігри власної розробки.

  В обох таборах діти не тільки будуть навчатись через гру, але й розважатись – в програмі настільні ігри, конструктори з фізики, 3д-друк та рухливі ігри. А ще в нас безпечно – сховище облаштоване місцями для сидіння, водою, перекусами та розвагами. 

  Вся актуальна інформація про події в просторі Makerspace Lviv в наших соцмережах – facebook та instagram.


  • Поділитися: