Зв'язатися з нами  • м.Львів, вул. Мельника 18
   ЩОДЕННО З 10:00 ДО 22:00
  • 0322880808

  Відкриття тенісного клубу LEOLAND!

  • 01 Серпня 2022

  У Львові розпочав роботу професійний тенісний клуб LEOLAND, аналогів якій немає в Україні. Тренувальний простір, що має 6 сучасних кортів, розташований на території палацу спорту “Україна”, на вул. Мельника, 18. Восени тут відкриється один з найбільших в Україні спортивно-розважальних комплексів для дітей та дорослих LEOLAND.

  Тенісні корти LEOLAND за якістю не поступаються європейським, а у деяких моментах навіть перевершують їх. Вони закритого типу, тому мають потужну систему кондиціонування, що робить тренування комфортними у будь-яку пору року, незважаючи на погодні умови. Найбільша перевага нового тенісного центру у Львові – це якісне п’ятишарове покриття “хард”, що виконане за найвищими стандартами.  “Хард” – найпопулярніше покриття у сучасному тенісі.

  У клубі працюють тренери із міжнародним досвідом, які сертифіковані GPTCA (Global Professional Tennis Coach Association) та ITF (Міжнародна федерація тенісу). Вони проводять тренування за методикою ITF Play&Stay. Тут вже розпочалися персональні та спліт заняття, невдовзі стартують групові тренування, записатися на які можна вже зараз. Також є можливість орендувати корти.

  Кваліфіковані тренери, сучасний менеджмент, методичний супровід навчальних програм – все це робить тенісний клуб LEOLAND головним осередком професійного тенісу у Львові та надає шанс любителям тенісу навчитися чи вдосконалити техніку, а професіоналам – побудувати блискучу кар’єру у престижному виді спорту. Тут також подбали про безпеку: на території комплексу облаштоване власне бомбосховище.

  Дізнатися подробиці можна за телефоном: 032 288 02 75, а записати дитину – за посиланням

  Слідкуйте за новинами LEOLAND у соцмережах Facebook та Instagram!


  • Поділитися: