Зв'язатися з нами



  • м.Львів, вул. Мельника 18
   ЩОДЕННО З 10:00 ДО 22:00
  • 0322880808

  Доброго вечора, ми з ЛЕОЛЕНДУ!

  • 22 Червня 2022

  І у нас чудові новини: вже у червні наш спортивно-розважальний комплекс відкриває свої двері для відвідувачів! Щоправда, тільки частково, бо вторгнення скаженого “сусіда” дещо вплинуло на наші плани.

  Отже, у червні розпочнуть роботу тенісний клуб, футбольний центр для дітей “Футбік”, а також науково-технічна лабораторія MakerSpace. Решта частина комплексу, сподіваємося, відкриється восени. Це буде фітнес-центр із двома басейнами, студія спортивного танцю, івент-хол, крутезні парки розваг для дітей, кіноресторан та просторий фудкорт.

  Війна не може зупинити тих, хто вірить у свою країну та ЗСУ. Тому ми увесь цей час не тільки продовжували працювати над проектом LEOLAND, але й активно допомагали. З першого дня ми почали допомагати фронту та переселенцям. Ми фінансуємо, організовуємо, інформуємо, залучаємо усі можливі ресурси. Радіємо, що наша допомога корисна і ті, хто її отримав, нам вдячні. Тому не зупиняємося!

  Будівництво та реконструкція комплексу наразі тривають. Ми намагаємося бути відповідальними перед партнерами, співробітниками, державою. Виконуємо усі зобов’язання, зберігаємо штат, вчасно платимо усі податки. Крім того, створюємо нові робочі місця. Найближчим часом наша команда збільшиться вдвічі, діставшись цифри 400 штатних одиниць.

  І тепер ми ще більше пишаємося нашими співробітниками, бо вони – справжні патріоти! Багато хто з леолендівців долучився до волонтерської діяльності, дехто – приєднався до місцевих ТРО, дехто – поїхав захищати Україну на фронті. Та сподіваємося, що всі ми незабаром повернемося до виключно мирних справ: будемо навчати, розважати, розвивати, виховувати нове покоління талановитих та завзятих українців.

  Зважаючи на реалії теперішнього часу, ми також облаштували надійне бомбосховище. Та сподіваємося, що воно не знадобиться!

  То ж, до зустрічі у LEOLAND!


  • Поділитися: